Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zespołu Sprzedaży Online

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Naszym pracownikom oferujemy:

    Umowa o pracę
    Opieka medyczna
    Ubezpieczenie
    na życie
    Duża
    samodzielność
    w realizacji zadań
    Narzędzia
    pracy

    Możliwość
    rozwoju zawodowego
    Zgrany zespół
    Kafeteria
    MyBenefit
    Szkolenia rozwojowe
    Możliwość pracy
    zdalnej

    Wraz z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży Idea Bank poszukuje pełnego entuzjazmu lidera, który poprowadzi grupę sprzedaży produktów kredytowych do comiesięcznej realizacji wyznaczonych celów. Jeśli szukasz pełnej wyzwań pracy, która pozwoli Ci na wszechstronny rozwój kompetencji managerskich – dołącz do naszego zespołu!

    Zakres obowiązków:
    • Skutecznie zarządzanie zespołem doradców zajmujących się telefoniczną sprzedażą produktów kredytowych,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Monitorowanie założonych wskaźników efektywności podległych doradców,
    • Wdrażanie, motywowanie, szkolenie nowych pracowników,
    • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi Klienta,
    • Raportowanie wyników pracy zespołu,
    • Projektowanie oraz wdrażanie nowych strategii sprzedaży.

    Wymagania:
    • Minimum dwuletnie oświadczenie w zarządzaniu zespołem, poparte wysokimi wynikami,
    • Znajomość specyfiki pracy Call Center,
    • Kreatywność i inicjatywa w działaniu,
    • Wysoka orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
    • Zdolności analityczne,
    • Dobra znajomość Excela,
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych będzie dodatkowym atutem.

    Nagrody i wyróżnienia Idea Bank