Oferta pracy

Koordynator zespołu - Team Leader na rynki zagraniczne

SalesMastersO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy zespołów telesprzedaży na rynkach zagranicznych

  • realizacja przydzielonych planów sprzedażowych

  • doskonalenie celów i podnoszenie wydajności sprzedażowej

  • wspieranie zespołów sprzedażowych

  • analizowanie i raportowanie efektów

Nasze wymagania

  • min. 1-roczne doświadczenie w telesprzedaży lub w telefonicznej obsłudze klienta na stanowisku menedżerskim

  • dodatkowo co najmniej 1 rok doświadczenia sprzedażowego w Call Center

  • umiejętność pracy z ludźmi (motywowanie, wspieranie, egzekwowanie)

  • bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków obcych (angielski, hiszpański, słowacki, chorwacki) zapewniająca płynną i swobodną komunikację

  • wykształcenie wyższe

  • zorientowanie na realizację celów

  • umiejętność analizy i syntezy danych sprzedażowych

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • premie miesięczne za realizację wyników

  • codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym

  • pakiety medyczne, sportowe i ubezpieczeniowe

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe

  • wysoki komfort pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

SalesMasters

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w segmencie sprzedaży detalicznej z branży zdrowie & uroda. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych suplementów diety.

Rozwijamy nasze struktury, budujemy nowe zespoły. Teraz tworzymy nowe rynki zagraniczne i czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli podoba Ci się ta oferta a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, to nasza firma jest miejscem dla Ciebie. Czekamy na Ciebie. Zgłoś się do nas. Aplikuj.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy