Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Zespołu Technicznego (budownictwo kubaturowe)

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac Działu Technicznego budowy

  • Koordynacja i weryfikacja dokumentacji projektowej, sporządzanie raportów rozliczeniowych

  • Przygotowanie i procedowanie procesu zamówień (pakiety zakresów, zbieranie ofert, weryfikacja ofert, porównywanie aspektów technicznych)

  • Aktualizacja planów zakupowych- gromadzenie i dostarczanie raportów opisujących postęp prac budowlanych

  • Analiza dokumentacji, weryfikacja obmiarów i obliczeń we współpracy z kierownikiem robót i projektantem

  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą, pracami dodatkowymi

  • Przygotowanie i przekazanie pełnej dokumentacji technicznej budowy do Działu Gwarancji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Doświadczenie zawodowe w biurze budowy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Efektywna komunikacja

  • Umiejętności analityczne

  • Skrupulatność

  • Biegła znajomość pakietu Office (Excel, MS Project)

  • Znajomość programu Autocad

  • Znajomość SAP będzie atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy