Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator zespołu Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-10-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

    Zadbaj o swój rozwój - dołącz do nas
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZADANIA:

    • Nadzór nad podległym zespołem
    • Planowanie i realizacja działań prewencyjnych
    • Realizacja zadań mających na celu utrzymanie ciągłości produkcji
    • Zarządzanie częściami zamiennymi – zakupy, magazyn
    • Planowanie i realizacja napraw wyposażenia technologicznego
    • Ścisła współpraca z działem produkcji
    • Optymalizacja procesów
    • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

    WYMAGANIA:

    • Idealny kandydat, to osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 3 lata doświadczenie związanego z Utrzymaniem Ruchu
    • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w Dziale Utrzymania Ruchu, będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość narzędzi TPM oraz Lean Manufacturing
    • Znajomość rysunku technicznego, odczytywania i analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
    • Umiejętność organizowania pracy oraz budowania autorytetu wśród podwładnych i współpracowników
    • Chęć rozwoju zawodowego.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Jesteś zainteresowany?