Oferta pracy

Koordynator Zespołu w Departamencie Obsługi Klienta

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Bokserska 66, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Bokserska 66

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,

  • delegowanie zadań i wyznaczanie terminów realizacji,

  • osiąganie przez zespół wyznaczonych KPI, wsparcie dla zespołu,

  • udział w projektach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata,

  • umiejętność pracy w zespole ze zróżnicowanymi zadaniami,

  • zdolności analityczne i zarządcze,

  • skupienie na realizacji celów indywidualnych i zespołowych,

  • otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),

  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy