Logo Pracuj.pl

Koordynator Zespołu w Departamencie Obsługi Klienta

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Bokserska 66

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • delegowanie zadań i wyznaczanie terminów realizacji,
  • osiąganie przez zespół wyznaczonych KPI, wsparcie dla zespołu,
  • udział w projektach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata,
  • umiejętność pracy w zespole ze zróżnicowanymi zadaniami,
  • zdolności analityczne i zarządcze,
  • skupienie na realizacji celów indywidualnych i zespołowych,
  • otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),
  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Koordynator Zespołu w Departamencie Obsługi Klienta, Bokserska 66, Warszawa