Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zespołu w Dziale Odzyskiwania Towaru i Kontroli Jakości

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koordynator Zespołu w Dziale Odzyskiwania Towaru i Kontroli Jakości, IKEA Retail, Gdańsk

    Dobrze się składa, że się spotkaliśmy.
    Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

    O Tobie
    • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej,
    • masz doświadczenie w sprzedaży i potrafisz zrozumieć potrzeby klienta,
    • potrafisz współpracować i wiesz jak zachować się w sytuacjach konfliktowych,
    • jesteś otwarty na pracę fizyczną w obszarze swojego działu,
    • swobodnie i pewnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie),
    • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
    O stanowisku

    Jako Koordynator Zespołu wspólnie z Kierownikiem Działu będziesz zarządzał obszarem przecenionych produktów i dbał o jego wyniki sprzedaży oraz o rozwój zespołu pracowników. Jednocześnie pod okiem przełożonego sam będziesz rozwijał swoje kompetencje i zdolności przywódcze. We współpracy z Działem Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za realizację celów ilościowych i jakościowych sklepu.

    Główne zadania
    • wspieranie Kierownika w zarządzaniu działem przecenionych produktów
    • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu, dbanie o motywację i rozwój pracowników,
    • dbanie o minimalizowanie kosztów dotyczących uszkodzeń i strat,
    • współpraca z innymi działami w celu optymalizacji poziomu transakcji wewnętrznych,
    • minimalizowanie strat finansowych poprzez maksymalizację odzyskiwanych towarów z uszkodzeń wewnątrz-sklepowych.
    Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.