Oferta pracy

Koordynator Zespołu w Dziale Sprzedaży, (pełny etat)

IKEA Retail, Bielsko-Biała, punkt w Gemini Park Bielsko-Biała

Leszczyńska 20

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie, aby każdy klient czuł, że jest obsługiwany w wyjątkowy sposób,

  • zarządzenie zespołem sprzedawców,

  • inspirowanie, dzielenie się wiedzą i wspieranie rozwoju pracowników,

  • rozwój nowego miejsca spotkań z klientem w Bielsku-Białej,

  • poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w powierzonym obszarze.

Nasze wymagania

  • posiadasz znakomite predyspozycje przywódcze i potrafisz z każdym znaleźć wspólny język,

  • Twoją pasją i mocną stroną jest bezpośrednia praca z klientem,

  • masz doświadczenie w pracy z klientem w obszarze sprzedaży,

  • jesteś otwarty/a na naukę i masz ambitne plany rozwojowe,

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,

  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbamy o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniamy Twoje osiągnięcia,

  • dajemy Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.