Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator zespołu

Academy of New York Sp. z o.o.

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorujesz cele zespołu i dbasz o świetną atmosferę

  • Rekrutujesz i wdrożenia nowych osób,

  • Rozwijasz osoby w zespole

  • Motywujesz, wspierasz i dajesz dobry przykład osobom w zespole

  • Budujesz z nami nową jakość w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z klientem, aby stanowić realne wsparcie dla zespołu

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Jesteś osobą, która nieustanie rozwija się i zna techniki sprzedaży

  • Potrafisz znaleźć równowagę między biznesem a ludźmi

  • Jesteś osobą pełną pasji i potrafisz zarażać nią innych

To oferujemy

  • Aktywny udział w tworzeniu firmy o skali międzynarodowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Zgrany, przyjazny i świetnie współpracujący zespół

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

  • Bezpłatną kartę MULTISPORT

  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • Bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Kim jesteśmy?

- Jesteśmy jedyną amerykańską szkołą języka angielskiego w Polsce

- Przez 11 lat nauczyliśmy angielskiego ponad 10 000 Klientów

- Posiadamy ponad 30 certyfikowanych lektorów z USA

- Uczymy online wg autorskiej metody Amertalk

Sounds good? Join us!

Przewiń do profilu firmy