Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator zespołu zakupów

TELBUD S.A.O firmie

  • Krauthofera 23, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TELBUD S.A.

Krauthofera 23

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem - doskonalenie organizacji pracy zespołu w celu pełnej realizacji zadań, dokonywanie oceny pracy zespołu i poszczególnych pracowników,

  • prowadzenie zakupów materiałów i usług niezbędnych do realizacji kontraktów,

  • kontakt z dostawcami i przygotowanie zamówień materiałów i usług, negocjacje warunków,

  • tworzenie strategii zakupowej oraz harmonogramów zakupów,

  • analiza bieżącej sytuacji rynkowej oraz ofert otrzymywanych w trakcie prowadzonego procesu zakupowego,

  • optymalizacja pozyskanych ofert i warunków dostaw,

  • weryfikacja faktur zakupowych z zamówieniami,

  • koordynacja dostaw materiałów i usług zgodnie z harmonogramem prac,

  • ocena i kwalifikacja dostawców i podwykonawców,

  • zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych,

  • cykliczne raportowanie realizacji zadań,

  • współodpowiedzialność za powierzone materiały w magazynie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w dziale zakupów materiałów i usług w obszarze teletechniki,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i kontaktach z dostawcami,

  • umiejętność współpracy między zespołami i z ludźmi, komunikatywność,

  • bardzo dobre zdolności do planowania i organizacji pracy,

  • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność radzenia sobie z konfliktami.

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • siedzibę firmy w centrum Poznania,

  • możliwość zwiększenia swoich kompetencji, udział w kursach i szkoleniach,

  • benefity w postaci opieki medycznej i Multisportu.