Koordynator Zleceń "Mieszkania pod klucz"

ExcellentO firmie

Excellent

Stefana Korbońskiego 14c

Kraków

producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz,
obecny 30 lat na rynku polskim i zagranicą,
zatrudniający ok. 350 pracowników

EXCELLENT Spółka Akcyjna

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej
w Krakowie ul. Marcika 14C

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dział Sprzedaży Inwestycyjnej, ul. Marcika 14C w Krakowie ( za Parkiem Handlowym „Zakopianka”)

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie realizacji zleceń inwestycyjnych w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz(mieszkania „pod klucz”), w tym: przygotowywanie ofert i kalkulacji, współpraca z projektantami
    w zakresie opracowywania projektu wnętrz, nadzór nad firmami wykonawczymi w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac, kontrola i rozliczanie kosztów zlecenia
  • współpraca z deweloperami, projektantami, podwykonawcami
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • pozyskiwanie nowych firm podwykonawczych oraz zleceń inwestycyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów „mieszkania pod klucz”
  • profesjonalna obsługa klientów
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programów : Microsoft Excel, Word

Firma oferuje:

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:
    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
    • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
    • każdy rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy – jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą
    • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, zgodnie z kodeksem pracy lub możliwość współpracy na zasadzie B2B w zależności od preferencji kandydata
  • wynagrodzenie składające się z części gwarantowanej i prowizyjnej - do negocjacji
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • ciekawą tematycznie, różnorodną pracę, dedykowaną kandydatom wyróżniającym się zdolnościami organizacyjnymi oraz samodzielnością
  • karty multisport, spotkania integracyjne

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informacja o Firmie: www.excellent.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy