Oferta pracy

Koordynator zleceń w zakresie konstrukcji stalowych

Forglass Sp. z o.o.

  • Francuska 184, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Francuska 184

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa sieci dostawców konstrukcji stalowych

  • Weryfikacja potencjalnych dostawców

  • Prowadzenie procesów przetargowych

  • Analiza zebranych ofert, negocjacje cenowe oraz pozostałych warunków umowy

  • Nadzór nad realizacją prac podwykonawców, tworzenie harmonogramów realizacji oraz dostaw

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu produkcji konstrukcji stalowych

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad produkcją konstrukcji stalowych

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników pracy

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych

  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach

  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem w godzinach pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych linii technologicznych dla hut szkła.

Zajmujemy się projektowaniem, modelowaniem komputerowym i testowaniem pieców szklarskich w odpowiedzi na bieżące i przyszłe zapotrzebowanie producentów szkła. Dostarczamy również innowacyjne systemy mechaniczne i automatykę do zestawiarni.

Przewiń do profilu firmy