Oferta pracy

Koordynator zleceń z językiem niemieckim

ARKADIA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 800‐4 500 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Arkadia Care Sp.z.o.o. zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.
Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • Organizacja i koordynacja wyjazdu i pobytu personelu opiekuńczego za granicą
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym
  • Bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej, opiece społecznej lub podobne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w godzinach od 8:00 do 16:00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o wpisanie w tytule maila: Koordynator JN oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arkadia Care Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzy internetowym dla celów przyszłych rekrutacji. Moja zgoda jest dobrowolna, a niepodanie danych spowoduje brak kontaktu w przypadku postępowań rekrutacyjnych przez Arkadia Care Sp. z o.o. w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy