Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator zmian - Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 17, Murowana Goślina
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Polna 17

Murowana Goślina

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

  • Wdrożenie i obsługa prewencyjnego utrzymania ruchu,

  • Analiza przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie,

  • Standaryzacja rozwiązań mechanicznych i elektrycznych,

  • Wdrażanie systemów prewencji i predykcji maszyn,

  • Kontrola realizacji prac UR podczas zmiany,

  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych/inwestycyjnych,

  • Planowanie i realizacja okresowych przeglądów i remontów maszyn,

  • Kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zakresu mechaniki/elektromechaniki (średnie),

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zdobyte w obszarze utrzymania ruchu,

  • Umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,

  • Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, Siemens itp.,

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV (lub gotowość do zdobycia),

  • Uprawnienia do prac na wysokościach (lub gotowość do zdobycia),

  • Praktyczna wiedza z zakresu napraw maszyn i urządzeń,

  • Praktyczna znajomość metodyki TPM,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Pakiety kulturalno-sportowe,

  • Dofinansowanie do wakacji (tzw. „wakacje pod gruszą”),

  • Premie i prezenty na święta,

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy,

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie produkcyjnej w prężnie rozwijającym się dziale.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premia frekwencyjna

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie, Rosji i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji.

Najważniejsze informacje o firmie:

- sprzedaż w ponad 60 krajach,

- 25 zakładów produkcyjnych w 19 krajach i ok. 9 500 pracowników,

- 967 własnych punktów sprzedaży i sklepów franchisingowych, w większości na ternie Rosji i Chinach,

- 26 marek, ze szczególnym uwzględnieniem trzech marek premium w Europie - Jensen, Carpe Diem i Bico, w Azji - Slumberland i w Rosji – Askona,

- silna pozycja marek prywatnych.

Właścicielem Grupy Hilding Anders jest KKR, wiodąca światowa firma inwestycyjna m.in. w obszarach private equity, energetyce, infrastrukturze i nieruchomościach.

Przewiń do profilu firmy

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 725 501 500.

Siedziba Hilding Anders Polska jest zlokalizowana w bliskiej odległości stacji kolejowej oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Autobusem lub pociągiem można bez problemu dojechać do nas z miejscowości: Poznań, Wągrowiec, Rogoźno, Skoki.