Ta oferta pracy jest nieaktualna od 881 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zmiany

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Claire’s – Bądź częścią sukcesu

Miejsce pracy: Białystok
½ etatu
top

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na stanowisku Koordynatora Zmiany w sklepie Claire’s należy:

  • wspieranie Kierownika i Zastępcy Kierownika Sklepu w osiąganiu celów sprzedażowych sklepu;
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, witanie wszystkich klientów uśmiechem i zapewnienie życzliwej atmosfery w sklepie;
  • obsługa dostaw do sklepu, wizualna prezentacja produktów, inwentaryzacja, organizacja obniżek cen, promocji;
  • dbanie by sklep wyglądał atrakcyjnie i zachęcająco dla klientów;
  • wykonywanie zabiegu przekłuwania uszu (po wcześniejszym kompleksowym przeszkoleniu).

Wymagania dla kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • lubią rozmawiać z ludźmi, czują się pewnie w kontaktach z klientami;
  • posiadają wyjątkowe umiejętności w zakresie obsługi klienta;
  • lubią pracę zespołową;
  • są nastawione na skuteczną sprzedaż;
  • posiadają wrodzone zainteresowanie handlem i modą.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

O firmie Claire’s

  • Claire’s jest wiodącym renomowanym sprzedawcą specjalizującym się w sprzedaży biżuterii, dodatków do ubrań i kosmetyków, o globalnym zasięgu;
  • prowadzimy ponad 3.000 sklepów w całej Europie, Ameryce Północnej i Japonii. Ponad 1000 naszych sklepów jest zlokalizowanych w samej tylko Europie i nadal się rozwijamy!
  • kariera związana ze sprzedażą w Claire’s jest ciekawa, pełna wyzwań, może przybrać szybki bieg i dawać dużo satysfakcji;
  • przykładamy wielką wagę do udoskonalania i rozwoju naszych zespołów, przez co nasza firma jest najlepszym miejscem dla rozwoju kariery w tej dziedzinie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nie zapomnij o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się