Oferta pracy

Koordynator Zmiany

Trio Line Polska Sp. z o.o.

Składowa 5

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego,

  • Codzienne rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach w celu terminowej realizacji powierzonych zadań,

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego do Kierownika Wydziału,

  • Definiowanie i wdrażanie czynności naprawczych przy opóźnieniach w stosunku do założonych planów produkcyjnych,

  • Udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Ścisła współpraca z Magazynem w celu organizacji dostaw komponentów do produkcji na czas,

  • Wdrażanie na stanowiska pracy nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym na stanowisku mistrza, brygadzisty, lidera zmiany,

  • Rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętność planowania pracy własnej i zespołu, umiejętność podejmowania decyzji, delegowania zadań i ich egzekwowania),

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,

  • Orientacja na osiąganie wyznaczonych celów.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość zasad Lean Management, 5S,

  • Znajomość MS Excel,

  • Doświadczenie w pracy z linią produkcyjną.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w godzinach 6:00-14:10,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i kwalifikacjom.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • bony świąteczne

Trio Line Polska sp. z o.o., oddział Leggett & Platt, jako jeden z największych europejskich producentów mebli, specjalizuje się w tapicerowaniu i montażu wysokiej klasy towarów. Meble produkowane są dla najbardziej rozpoznawalnych europejskich marek - kultowym z nich jest Egg Chair wyprodukowany dla Fritz Hansen.

Filozofia biznesowa Trio Line Polska opiera się na rzemiośle, jakości i elastyczności. Zapewnia optymalne warunki dystrybucji dla Europy Południowej i Zachodniej oraz Skandynawii. Obecnie spółka zatrudnia ponad 600 utalentowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy