Logo Pracuj.pl

Koordynator Zmiany

MAXI ZOOO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie pracy Doradców Klienta podczas zmiany
  • Praca nad realizacją wskaźników sprzedażowych
  • Doradzanie Klientom w zakresie oferowanych produktów i dbanie o prawidłową komunikację cenową
  • Obsługiwanie kasy fiskalnej i aktywną sprzedażą Klienta przy kasie
  • Przyjmowanie dostaw i wykładaniem towaru na salę sprzedaży
  • Utrzymanie porządku na sklepie i magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu zmiany i dzieleniu obowiązków w Zespole
  • Doświadczenia w branży handlowej lub pochodnej: gastronomia, hotelarstwo, rozrywka
  • Gotowości do pracy na różne zmiany oraz w weekendy
  • Pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Komunikatywności i otwartość do pracy z Klientem

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz otwartość na długotrwałą współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego
  • Cykl szkoleń obejmujących takie obszary jak: techniki sprzedaży, produkty dla zwierząt
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i realizację ciekawych projektów
  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem
  • Świeże owoce na początku każdego miesiąca
  • Dodatkowy benefit za wolontariat na rzecz zwierząt
  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce

Maxi Zoo – największa sieć sklepów zoologicznych zajmująca pierwsze miejsce w Polsce i w Europie. Nasi Pracownicy wypełniają misję firmy i dokładają wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

Zacznij pracę w rozwijającej się firmie, wyślij już dziś lub pozostaw swoje CV w naszych sklepach.

* Nagroda Top For Dog 2019 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny

Koordynator Zmiany, Radom