Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynatorka/Koordynator Działu Technicznego

Dom100euO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Dom100.eu działa na rynku prawie 10 lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług deweloperskich ważną pozycję na Śląsku.
Wizytówką Firmy jest ponad 400 sprzedanych domów i mieszkań. Kolejne 500 jest w budowie oraz przygotowaniu.

Dom100.eu jest laureatem nagród i wyróżnień branżowych, jak Deweloper roku w latach 2015, 2018 oraz czynnie wspiera lokalne inicjatywy sportowe i społeczne.
W związku z rozwojem aktywności poszukujemy Kandydatów chętnych dołączyć do naszej firmy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja procesu inwestycyjnego od analizy działek po oddanie lokali Klientom
  • Nadzór przygotowania inwestycji do pozwolenia na budowę
  • Codzienna koordynacja inwestycji w toku, w zakresie technicznym, administracyjnym, finansowym
  • Przygotowanie budżetów realizacyjnych i harmonogramów
  • Koordynacja prac projektowych i współpraca z projektantami
  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności, poprawności i możliwości optymalizacji
  • Zbieranie, sprawdzanie i analiza otrzymanych ofert, negocjacje z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowanie umów, zlecanie usług i robót budowlanych
  • Globalny nadzór nad jakością i terminowością prac podwykonawców.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia zawodowego w budownictwie minimum 5 lat, w tym doświadczenia przy realizacji projektów na budowie
  • Umiejętności pracy na programach Excel, Autocad
  • Znajomości rynku deweloperskiego lub/i generalnego wykonawstwa
  • Samodzielności, proaktywności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania
  • Doświadczenia we współpracy z urzędami.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję na Śląsku
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

Ogłoszenie archiwalne