Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynatorka/Koordynator kliniki i biura zarządu

VEA MEDICA sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 69A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

VEA MEDICA sp. z o.o.

Żelazna 69A

Warszawa

UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia - klinika, w której staramy się łączyć dokonania medycyny akademickiej z całościowym podejściem do pacjenta, z przekonaniem, że organizm ludzki to jedność, a nie oddzielne narządy. Dzięki badaniom naukowym wiemy, że na funkcjonowanie tej całości ma wpływ wiele czynników. Te zależności rozumieją specjaliści przyjmujący w UNA MEDICA: lekarze, dietetycy, psychologowie, trenerzy. W naszym Centrum Medycznym oferujemy nowoczesną diagnostykę: usg, biopsje, badania laboratoryjne oraz testy wodorowo-metanowe do diagnozy SIBO (przerost bakteryjny jelita cienkiego). Wykonujemy też zabiegi chirurgiczne i zajmujemy się medycyną estetyczną. W roku 2020 otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepiej ocenianych placówek medycznych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie organizacji pracy lekarzy, pielęgniarek i personelu niemedycznego (m.in. grafiki, reagowanie na potrzeby, kontrola zużycia materiałów, zakupy, w razie potrzeby dyżury w rejestracji)
  • wdrażanie i monitoring procedur formalnych i standardów związanych z prowadzeniem placówki medycznej w oparciu o obowiązujące przepisy (m. in. sprawozdania, wnioski, instrukcje, kontakt z instytucjami państwowymi)
  • poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości świadczonych usług (m. in. dbanie o wysoki poziom obsługi pacjenta, organizacja spotkań wewnętrznych)
  • nadzór nad działaniami marketingowymi (m. in. analizy skuteczności kampanii, PR, social media, newslettery)
  • prowadzenie rekrutacji personelu medycznego i niemedycznego w oparciu o wytyczne wynikające z misji kliniki
  • samodzielne kierowanie niektórymi projektami (m.in. organizacja szkoleń i prelekcji, wprowadzanie nowych procedur medycznych)
  • nadzór nad zapleczem technicznym (m.in. sprawne organizowanie napraw infrastruktury i urządzeń, rozliczanie usług podwykonawców, wdrażanie systemów usprawniających pracę)
  • utrzymywanie porządku w dokumentacji zgodnie z wytycznymi (m.in. katalogowanie, uzupełnianie braków)
  • wspieranie rozliczeń (m.in. obieg faktur i umów)

Predyspozycje i kompetencje:

  • wykształcenie wyższe ew. licencjackie (najlepiej w zakresie zarządzania)
  • otwartość na samodzielną pracę projektową
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
  • łatwość w nauce obsługi nowych programów i rozwiązań
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • zdolności analityczne (wyciąganie wniosków i tworzenie rekomendacji, także w oparciu o obowiązujące prawo)
  • świetna organizacja pracy (m.in. duża skrupulatność, brak skłonności do prokrastynacji, punktualność i samokontrola)
  • kreatywność, samodzielność, zapobiegliwość, odwaga i optymizm w działaniu
  • wysoki poziom kultury osobistej i pozytywne nastawienie do ludzi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • studia lub szkolenia/kursy w zakresie zarządzania w służbie zdrowia
  • znajomość rynku usług medycznych i ochrony zdrowia oraz ustaw o działalności leczniczej
  • doświadczenie w pracy w placówce medycznej
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • początkowo rynkowe, a docelowo konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne podejście, dużo niezależności, przyjazne warunki
  • ciekawe wyzwania i możliwość poznania branży medycznej
  • stały kontakt z ludźmi pełnymi pasji, wiedzy i pomysłów
  • doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji
  • długoterminową współpracę

Ogłoszenie archiwalne