Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynatorka/Koordynator Projektów Edukacyjnych

FUNDACJA LIFESKILLS

Miodowa 22d

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie procedur zwiększających jakość współpracy i komunikacji z uczniami, rodzicami i nauczycielami Liceum

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego

  • Przygotowywanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE

  • Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań

  • Obsługa zapytań i procesów rekrutacji

  • Pilnowanie grafiku zajęć i wydarzeń, organizacja imprez szkolnych

  • Przygotowywanie materiałów i druków

  • Wdrażanie projektów w obrębie Liceum oraz Fundacji Lifeskills

Nasze wymagania

  • Sprawności w przygotowywaniu i redagowaniu pism formalnych oraz biznesowych

  • Lekkiego i kulturalnego pióra – umiejętności samodzielnego tworzenia postów w mediach społecznościowych

  • Wysokiej sprawności organizacji pracy i rzetelności działań

  • Wysokiej kultury osobistej i wsparcia zespołu w trudnych sytuacjach

  • Minimum 3-letniego doświadczenia, atutem jest doświadczenie pracy w placówkach oświatowych

To oferujemy

  • Bezpośrednią współpracę z Fundatorami – twórcami wielu projektów biznesowych i edukacyjnych

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji

  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów i ceremonii

  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy

  • Umowę o pracę