Oferta pracy

Koordynatorka/Koordynator WMS/TMS/YMS w ramach zespołu SCM

Żabka Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Product Owner'ów i analityków biznesowo-systemowych

  • Wspieranie i koordynowanie prac pomiędzy stroną biznesową, zespołami IT oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Zbieranie wymagań, analiza procesów biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wdrażanych rozwiązań w obszarze systemów IT w zakresie działań Supply Chain Management

  • Udział w projektach rozwojowych w ramach Supply Chain Management

  • Pełnienie roli lidera w ramach inicjatyw governance w swoim obszarze

  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz ciągłości działania systemów we współpracy z innymi jednostkami IT

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako Product Owner/IT Project Manager oraz zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Znajomość systemów IT dla łańcucha dostaw klasy WMS, TMS, YMS (dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań firm Quantum oraz Optidata)

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność realizacji postawionych celów i zadań, wysokie poczucie odpowiedzialności

  • Zdolności analityczne, kreatywność podczas rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej i w komunikacji w tematach projektowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne