Oferta pracy

Korektor filmowy

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Korekta materiałów szkoleniowych oraz plansz umieszczanych w naszych materiałach multimedialnych

  • Edycja i korekta opracowanych wcześniej treści tekstowych tworzonych w dziale

  • Redagowanie zleconych treści/ artykułów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (dziennikarstwo, twórcze pisanie, itp.)

  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania błędów i pomyłek językowych, gramatycznych, a także stylistycznych

  • Terminowość, staranność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodną lokalizację – centrum Wrocławia

  • Świetną atmosferę

  • Dostęp do kafeterii benefitowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne