Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Korektor/Korektorka Transkrypcji

VOICELAB.AI sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności materiału otrzymanego od klienta,

  • Kontrola jakości materiałów przekazanych przez zespół transkrybentów,

  • Korekta transkrypcji,

  • Przekazywanie gotowego materiału do klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, w tym: poprawnej gramatyki, interpunkcji i ortografii.

  • Chęć i otwartość na naukę.

  • Dokładność.

  • Komunikatywność.

  • Sumienność.

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie.

  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju.

  • Pracę w miłej atmosferze w centrum Wrzeszcza z bezpłatnym parkingiem pod biurem

VOICELAB.AI sp. z o.o.

VoiceLab to firma technologiczna z Gdańska, pracująca nad automatycznym rozpoznawaniem mowy (ASR) i rozumieniem języka naturalnego (NLU). Nasz zespół wysokiej klasy specjalistów pracuje nad udoskonalaniem automatycznego rozpoznawania mowy w wielu językach, pracujemy na danych akustycznych i na bardzo dużych zbiorach tekstów. Z wykorzystaniem uczenia maszynowego głównie głębokich sieci neuronowych, bardzo dużej ilości danych (kilkanaście tysięcy godzin), dużej ilości sprzętu (wiele wydajnych serwerów, ponad 40 kart GPU, HPC) budujemy duże modele akustyczne, modele języka i słowniki w wielu językach ciągle dążąc do poprawy jakości rozpoznania. Na bazie naszych technologii powstaje szereg ciekawych produktów, głównie w modelu SaaS, do automatycznego rozpoznawania mowy, automatyzacji procesów, Conversational Intelligence, voicebotów, a nawet offlineowych rozwiązań dla inteligentnych domów - wszędzie tam, gdzie rozpoznawania i rozumienie mowy ma zastosowanie, nasza technologia jest wykorzystywana. Rozwiązania VoiceLab są wykorzystywane przez tysiące osób.

Przewiń do profilu firmy