Oferta pracy

Korektor książek i czasopism / Redaktor

PRESSCOM Sp. z o.o.O firmie

PRESSCOM Sp. z o.o.

Krakowska 29

Wrocław

Dołącz do zespołu redakcyjnego PRESSCOM. Od kilkunastu lat prowadzimy różnorodne projekty wydawniczo-konferencyjne. Codzienne organizujemy kilka specjalistycznych szkoleń na terenie całego kraju, a nasze czasopisma i książki trafiają na biurka osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Jesteśmy wydawnictwem o pewnej pozycji, a naszą mocną stronę stanowi zespół redakcyjny. Dołącz do nas!

Szukasz dodatkowej pracy w stabilnym wydawnictwie?
Język polski nie ma przed Tobą tajemnic?

Korektor książek i czasopism / RedaktorNumer ref.: Nr ref.: R247/2020

Zakres obowiązków:

  • adiustowanie i korygowanie tekstów do publikacji – czasopism i książek
  • kontakt z autorami podczas pracy nad tekstem
  • współpraca z innymi członkami zespołu wydawniczego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy korektorskiej
  • umiejętność przygotowywania materiałów na wysokim poziomie edytorskim
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (edytorstwo, filologia, dziennikarstwo)
  • dobra organizacja pracy i dotrzymywanie ustalonych terminów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • współpracę zdalną lub na miejscu w siedzibie firmy
  • liczbę zleceń dopasowaną do oczekiwań i możliwości
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe płatności

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk:

www.presscom.pl

Przesłanie aplikacji oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych będzie Presscom Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, numer KRS 0000173413. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. W szczególności mają Państwo prawo do żądania od Presscom Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub usunięcia. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z [email protected] Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej: https://presscom.pl/do/. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody Presscom Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy