Oferta pracy

Korektor tekstów

IBERION sp. z o.o.O firmie

3 300‐4 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeżeli posiadasz obszerną wiedzę ogólną, lubisz sprawdzać teksty i poznawać codziennie nowe rzeczy, to jest to praca dla ciebie!

Dynamicznie rozwijająca się grupa mediowa poszukuje osób do korekty tekstów.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku korekta

  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim

  • znajomość popularnych programów do edycji tekstu

  • obsługa CMS

  • sumienność i dokładność

  • umiejętności szybkiego pisania na komputerze

  • obycie w pracy z komputerem

  • ukończone studia na kierunku polonistyka lub filologia polska

  • terminowa realizacja zleconych zadań

Mile widziane

  • ukończony kurs korektora

To oferujemy

  • współpracę na zasadzie umowy zlecenia w ramach kilkumiesięcznego projektu

  • elastyczny i nienormowany czas pracy - pracujesz gdzie i kiedy chcesz :)

IBERION sp. z o.o.

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydająca 16 internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy