Logo Pracuj.pl

Korektor tekstów

PREMIUMDRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Wilcza Góra (pow. piaseczyński)
    Wilcza Góra (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie plików graficznych, pod względem technicznym (zalewki, odsunięcia, wybrania/nadruki itp.)
  • sprawdzanie poprawności impozycji
  • porównywanie plików przed drukiem ze wzorem (EyeC System)
  • kompletowanie wymaganych dokumentów i wzorców do druku
  • przygotowanie i optymalizacja narzędzi i wykorzystania surowców do produkcji
  • zamawianie narzędzi do produkcji oraz kontakt z podwykonawcami w sprawach technicznych zamówień (wykrojniki, matryce do HS, itp.)
  • koordynacja przepływu informacji i materiałów między DTP a działem handlowym, oraz działem produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość technologii druku offsetowego
  • doświadczenie w dziale DTP
  • obsługa programu Corel
  • sumienność
  • dokładność
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziana:
  • obsługa systemu EyeC
  • znajomość Automation Engine
  • obsługa programu ArtiosCAD

To oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Umowę o pracę.

Pracę w miłym i zgranym zespole.

Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.

O nas

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych, realnie rozwijających się firm poligraficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Naszymi Klientami są wiodące na polskim i europejskim rynku firmy m.in. z branży kosmetycznej, spożywczej i farmaceutycznej.

Korektor tekstów, Wilcza Góra (pow. piaseczyński)