Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Korepetytor - matematyka

Szkoła Matematyki 2+2

4050 brutto / godz.
  • Gliwice, Jaworzno, Tychy, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kłobuck, Mysłowice, Piekary Śląskie, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać i z jakich metod korzystać.

  • w razie pytań lub wątpliwości będziesz mieć możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.

  • zajęcia w 3/4 osobowych grupach oraz klasyczne korepetycje indywidualne.

  • zajęcia stacjonarnie w swoim miejscu zamieszkania oraz/lub możliwość prowadzenia zajęć online na naszej autorskiej platformie edukacyjnej.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość matematyki

  • dobry kontakt z uczniami

  • otwartość i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu korepetycji

To oferujemy

  • elastycznie godziny pracy, które łatwo pogodzić z głównym zajęciem, zajęcia w 3/4 osobowych grupach oraz klasyczne korepetycje indywidualne.

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane terminowo),

  • rozwój zawodowy oraz zdobycie doświadczenia w projekcie edukacyjnym,

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i przygotowujących do prowadzenia zajęć,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • regularne szkolenia i wsparcie z zakresu metodyki

Ogólnopolska Szkoła 2+2, która ma na swoim koncie liczne sukcesy i szczyci się kilkuletnią tradycją, pragnie zaprosić w swoje szeregi osoby, które obejmą stanowiska: nauczyciela (korepetytora) matematyki w jednym z naszych oddziałów.

Przygotowanie pedagogiczne nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby pragnące rozwijać swoje kompetencje i gotowe do podjęcia wyzwania jakim jest nauczanie matematyki proszone są o wysłanie CV wraz z krótkim opisem, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.