Logo Pracuj.pl

Korepetytor - matematyka (oraz inne przedmioty)

Szkoła Matematyki 2+2O firmie

50,00–55,00
brutto / godz.
  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Chojnice, Słupsk, Starogard Gdański
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać i z jakich metod korzystać.
  • w razie pytań lub wątpliwości będziesz mieć możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.
  • zajęcia w 3/4 osobowych grupach oraz klasyczne korepetycje indywidualne.
  • zajęcia stacjonarnie w swoim miejscu zamieszkania oraz/lub możliwość prowadzenia zajęć online na naszej autorskiej platformie edukacyjnej.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość matematyki (lub innych przedmiotów t.j: fizyka, chemia, programowanie, angielski)
  • dobry kontakt z uczniami
  • otwartość i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu korepetycji

To oferujemy

  • elastycznie godziny pracy, które łatwo pogodzić z głównym zajęciem, zajęcia w 3/4 osobowych grupach oraz klasyczne korepetycje indywidualne.
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane terminowo),
  • rozwój zawodowy oraz zdobycie doświadczenia w projekcie edukacyjnym,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i przygotowujących do prowadzenia zajęć,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • regularne szkolenia i wsparcie z zakresu metodyki
  • Osoby pragnące rozwijać swoje kompetencje i gotowe do podjęcia wyzwania jakim jest nauczanie matematyki i innych przedmiotów proszone są o wysłanie CV wraz z krótkim opisem, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zachodniopomorskie:

Szczecin, Koszalin, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecinek, Police, Wałcz, Goleniów, Gryfice, Świdwin, Pyrzyce, Myślibórz, Nowogard

Lubuskie:

Zielona Góra, Gorzów, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin

Wielkopolskie

Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz, Śrem, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec

Kujawsko-pomorskie:

Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie

Pomorskie:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Słupsk, Chojnice, Rumia, Wejherowo, Starogard, Kwidzyn, Malbork, Lębork, Pruszcz, Reda

Warmińsko-Mazurskie:

Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno

Podlaskie:

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk – Podlaski

Mazowieckie:

Płock, Radom, Siedlce, Ostrołęka, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Ciechanów, Otwock, Piaseczno, Żyrardów, Sochaczew, Ząbki

Łódzkie:

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Sieradz, Kutno, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki

Lubelskie:

Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik. Łuków, Biłgoraj

Dolnośląskie:

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa

Opolskie:

Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Brzeg, Klucz, Prudnik

Świętokrzyskie:

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko Zdrój

Małopolskie:

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina

Podkarpackie:

Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut

Śląskie:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Lubliniec

Szkoła Matematyki 2+2

Ogólnopolska Szkoła 2+2, która ma na swoim koncie liczne sukcesy i szczyci się prawie 15 -letnią tradycją, pragnie zaprosić w swoje szeregi osoby, które obejmą stanowiska: nauczyciela (korepetytora) matematyki w jednym z naszych oddziałów.

Oferta dotyczy każdego miasta w Polsce oraz pracy zdalnej na naszej platformie online.

Oprócz korepetytorów matematyki poszukujemy również nauczycieli przedmiotów ścisłych (fizyka, chemia) oraz programowania i angielskiego.

Przygotowanie pedagogiczne nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.

Korepetytor - matematyka (oraz inne przedmioty), Gdańsk