Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Korepetytor

Matematify Usługi Edukacyjne Konrad Józefczyk

35,0040,00 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Kandydat, którego poszukujemy będzie prowadził lekcje dla uczniów szkół podstawowych, średnich i przygotowywał do matury również na poziomie rozszerzonym. Lekcje będą odbywać się w domu ucznia lub zdalnie.

Nasze wymagania

  • Umiejętności interpersonalne i łatwe nawiązywanie kontaktu z młodymi ludźmi

  • Dyspozycyjność minimum 7 godzin w tygodniu

  • Znajomość uczonego przedmiotu przynajmniej na poziomie rozszerzonym

  • Doświadczenie w udzielaniu korepetycji

  • Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Wypłatę na koniec każdego tygodnia,

  • Wsparcie metodyka i szkolenie wdrożeniowe,

  • Dostęp do materiałów naukowych,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

O nas

Matematify Usługi Edukacyjne to ogólnopolskie centrum korepetycji. Prowadzimy zajęcia z matematyki, fizyki, chemii, informatyki, języka polskiego, języka angielskiego i biologii. Nasi podopieczni to uczniowie szkół podstawowych i średnich. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą usług edukacyjnych.