Korporacyjny Doradca Leasingowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 28 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do współpracy (klienci, dostawcy)
    • stałe rozpoznawanie i monitorowanie ich indywidulnych potrzeb w zakresie finansowania inwestycji
    • przygotowywanie rozwiązań finansowych w oparciu o rozumienie natury prowadzonego przez klienta biznesu
    • przygotowywanie dokumentacji i procesowanie transakcji we współpracy z jednostkami Centrali

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w skutecznym pozyskiwaniu Klientów (preferowane usługi finansowe)
    • wiedzy z zakresu ekonomii i finansów pozwalającej na dokonanie wstępnej oceny kondycji finansowej klienta i kompleksowe doradztwo,
    • wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami opartych na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności
    • dokładności w pracy z dokumentami, zaangażowania w wykonywane obowiązki i bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • posiadania czynnego prawa jazdy kat B

    Oferujemy:

    • możliwość budowania własnego portfela lojalnych klientów poprzez elastyczne podejście, możliwość przygotowywania zindywidualizowanych ofert oraz kompleksowość obsługi klientów w zakresie różnorodnych form finansowania w ramach Grupy Kapitałowej Banku Millennium
    • szansę na rozwój zawodowy poprzez udział w skomplikowanych i niestandardowych projektach przy współpracy z wieloma ekspertami
    • sprawne procedury oraz wsparcie pracowników Centrali
    • umowę o pracę wraz z opieką medyczną oraz narzędziami pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
    • wynagrodzenie stałe oraz premiowe powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
    Kandydatów zapraszamy do zgłaszania się poprzez wysłanie c.v oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.

    Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu.

    Millennium Leasing sp. z o. o. jest administratorem Twoich danych osobowych zawartych w otrzymanym od Ciebie formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV. Pełne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, a w szczególności dotyczące administratora Twoich danych osobowych, Inspektora Ochrony Danych, celu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz kategorii Twoich danych osobowych, które Millennium Leasing sp. z o. o. będzie przetwarzać, okresu przetwarzania Twoich danych osobowych, komu Twoje dane osobowe mogą być ujawniane, a także o przysługujących Tobie uprawnieniach związanych z powierzeniem do przetwarzania Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych, znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://www.millennium-leasing.pl/kariera.

    Klikająć przycisk "Wyślij" - wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie w/w. danych osobowych jest dobrowolne.

    Zgodę można w dowolnym czasie wycofać, wysyłając wiadomość na adres:

    [email protected]

    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody.