Oferta pracy

Korporacyjny Przedstawiciel Handlowy

Estee Lauder (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Estee Lauder Companies jest jedną z wiodących firm kosmetycznych utożsamianą z doskonałą jakością usług oraz innowacyjnymi produktami najwyższej jakości, posiadająca w swoim portfolio między innymi takie marki jak: Estee Lauder, Clinique, MAC, ADF, Tom Ford, Bobbi Brown, La Mer, Smashbox, Bumble and bumble, Origins, GlamGlow, Jo Malone London, By Kilian:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KORPORACYJNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(CORPORATE SALES EXECUTIVE)

Marki: La Mer, Bobbi Brown, Smashbox, Origins, GlamGlow,
Bumble and Bumble.

Region: Warszawa

Opis stanowiska:

Corporate Sales Executive odpowiada realizację celów Sell Out marek na podległym terenie poprzez skuteczne zarządzanie podległym zespołem i współpracę z zespołami perfumerii marek.

Szukamy osób, które:

  • Bardzo dobrze planują/organizują pracę własną i zespołu, posiadają silne nastawienie na realizację celów
  • Znają techniki sprzedaży, umiejętnie analizują raporty, potrafią dobrze negocjować,
  • Efektywnie planują i organizują pracę własną i swojego zespołu,
  • Są komunikatywne, kreatywne, entuzjastyczne i zaangażowane,
  • Mają doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Swobodnie posługują się językiem angielskim,
  • Aktywnie korzystają z prawa jazdy i są gotowi do częstych podróży.

Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację celów sell-out marek,
  • Współpracę z Kierownikami Regionalnymi oraz Kierownikami Perfumerii,
  • Wdrażanie centralnych kalendarzy Trade Marketingowych oraz organizowanie działań lokalnych wspierających sprzedaż (eventy, konkursy lokalne),
  • Motywowanie personelu partnerów handlowych,
  • Zarządzanie zespołem Konsultantek/ów poszczególnych marek, motywowanie i rozwijanie,
  • Wyznaczanie celów, coaching, rekrutację,
  • Analizę wyników sell out, produktywności oraz innych zdefiniowanych KPI,
  • Optymalną prezentację marek w punkcie, dbałość o merchandising,
  • Współpracę z Korporacyjnym Działem Edukacji,
  • Określenie potrzeb szkoleniowych naszych konsultantek oraz personelu partnerów handlowych, coaching.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy