Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosmetolog

  • Ełk, Olecko, Giżycko, Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INFINITY CLINIC sp. z o.o.

    Klinika medycyny estetycznej specjalizująca się w zabiegach nieinwazyjnych przy pomocy urządzeń hi-tec poszukuje pracowników na stanowisko kosmetologa - mobilnego kosmetologa.

    Kosmetolog

    Miejsce pracy: Ełk, Olecko, Giżycko, Węgorzewo

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej
    • Sprzedaż zabiegów klientom
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami kliniki
    • Udział w wyjazdach do klientów naszych partnerów, finansowanych przez klinikę
    • Reprezentowanie i dbałość o wizerunek kliniki
    • Udział w szkoleniach branżowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży beauty
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Mile widziane doświadczenie na urządzeniach hi-tec
    • Wysokie umiejętności sprzedażowe
    • Wysoki poziom kultury osobistej i odpowiednia prezencja
    • Zaangażowanie, pasja do wykonywanej pracy
    • Wiedza o aktualnych trendach
    • Uczciwość i odpowiedzialność
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Mile widziane doświadczenie jako fizjoterapeuta

    Oferujemy:

    • Szkolenia branżowe o wartości ponad 100 000 zł.
    • Praca w młodym, ambitnym zespole
    • Rozwój osobisty i zawodowy
    • Praca na cały etat lub część.
    • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Do CV proszę przesłać zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Infinity Clinic Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

    Administratorem danych jest Infinity Clinic Sp. z o.o. a każdemu kandydatowi przysługuje prawo aby w dowolnym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.