Logo Pracuj.pl

Kosmetolog

DEPIDAR sp. z o.o.O firmie

4 000–7 000
brutto / mies.
  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 9-20 dni robocze 9-15 sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

DEPIDAR sp. z o.o.

Warszawska 1

Jastrzębie-Zdrój

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania oraz depilacji woskiem
  • Obsługa klienta DepilConcept zgodnie ze standardami sieci
  • Dobieranie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta
  • Dokonywanie rezerwacji zabiegów, obsługa telefoniczna klientów
  • Uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu
  • Dbałość o komfort klientów w Centrum

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
  • Solidność, sumienność, zaangażowanie
  • Elastyczność, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, budowania pozytywnych relacji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Certyfikowane szkolenie usług IPL i obsługi klienta
  • Bieżące szkolenia uzupełniające
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość korzystania z zabiegów kosmetyki estetycznej

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Międzynarodowa sieć gabinetów Fotodepilacji i Fotoodmładzania DepilConcept otwiera swój gabinet w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. DepilConcept wyróżnia: wysoka jakość usług, bezkonkurencyjne ceny oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatek na stanowisko:

KOSMETOLOG

Kosmetolog, Warszawska 1, Jastrzębie-Zdrój