Oferta pracy

Kosmetolog

PROVITA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Angelius Medycyna Estetyczna

prężnie rozwijające się, nowoczesne centrum terapii estetycznych oferujące zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Kosmetolog

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta kosmetologicznego – pełna konsultacja Pacjenta z ustaleniem indywidualnego planu zabiegowego
  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych oferowanych przez Klinikę, z dużym naciskiem na pracę z użyciem urządzeń medycznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjenta
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z Pacjentem
  • sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Klinikę
  • współpraca z zespołem – recepcyjnym, kosmetologicznym, lekarskim

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kosmetologia)
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych min. 2 lata
  • znajomość branży Beauty (z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej)
  • umiejętność pracy z systemem informatycznym
  • samodzielność w wykonywaniu zabiegów
  • wysoka kultura osobista
  • empatia, zaangażowanie, otwartość
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę (wynagrodzenie: podstawa + prowizja za wykonane zabiegi)
  • rozwój umiejętności i kompetencji
  • szkolenia branżowe
  • samodzielność w działaniu
  • stała współpraca z lekarzami medycyny estetycznej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy