Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog / Kosmetolożka

NATALIA GRABOWSKA BIO-ESTETIC Clinic

umowa o pracę
3 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Warszawska 37

Klarysew

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • obsługa recepcji i kasy fiskalnej (przyjmowanie klientów, zapisywanie na wizyty, rozliczanie usług, odbieranie telefonów od klientów, sprawdzanie stanu produktów)

  • otwieranie i zamykanie kliniki

  • utrzymywanie czystości po wykonanych usługach

  • sprzedaż produktów (kosmetyków) i usług

  • wykonywanie zdjęć na użytek social mediów z zabiegów (efekty przed/po)

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako kosmetolog/kosmetyczka

  • ukończone studia kosmetologiczne (co najmniej stopień licencjacki)

  • język angielski na poziomie co najmniej B1

To oferujemy

  • umowę o pracę lub b2b

  • stałe wynagrodzenie plus prowizja od wykonanych usług

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju

  • dostęp do najnowszych zabiegów

O nas

Bio-Estetic Clinic to klinika medycyny estetycznej założona w 2020 roku w Konstancinie-Jeziorna.

Wykonujemy nowoczesne zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz usługi kosmetyczne.

Oprócz tego prowadzimy szkolenia z medycyny estetycznej.

Wyróżnia nas indywidualne i holistyczne podejście do klientów, korzystanie przede wszystkim z produktów polskich marek (na przykład Yonelle i Primelle) i ciągły rozwój.