Logo Pracuj.pl

Kosmetolog / Kosmetolożka

SC BEAUTY CLINIC OŚWIĘCIMO firmie

  • Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

SC BEAUTY CLINIC OŚWIĘCIM

Legionów 30

Oświęcim

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów z użyciem sprzętu Hi-Tech oraz kosmetologii.
  • Obsługo klienta i budowanie stałych relacji z klientem
  • Prowadzenie dokumentacji klientów
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • wykształceni kierunkowe, ukończone wyższe studia licencjackie i/lub magisterskie na kierunku kosmetologia
  • doświadczenie w pracy kosmetologa min. 5 lat
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu laseroterapii - zamykanie naczynek, usuwania przebarwień, odmładzanie skory ( laser frakcyjny), depilacja laserowa oraz mezoterapii igłowej, peelingów medycznych , mezoterapii mikroigłowej, modelowania sylwetki
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość
  • punktualność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • dbałość o porządek
  • umiejętności sprzedażowe

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej klinice
  • praca na najnowocześniejszych, certyfikowanych ( FDA), medycznych urządzeniach, wiodących światowych producentów
  • możliwość rozwoju i szkoleń wdrażających do wykonywania wszystkich zabiegów z oferty kliniki
  • rozległa oferta zabiegów

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Klinika SC Beauty CliniC oferuje najnowocześniejsze technologie oraz szeroką gamę zabiegów z zakresu laseroterapii, depilacji laserowej, modelowania sylwetki oraz urządzeń high-tech, a także zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej.

Kosmetolog / Kosmetolożka, Legionów 30, Oświęcim