Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog / Kosmetyczka

GABINET KOSMETYCZNY PIĘKNOŚĆ DNIA

5 0008 000 brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeśli pragniesz ujawnić swoją twórczą naturę i wzbogacić PIĘKNOŚĆ DNIA o swoje szczególne talenty a nie tylko o umiejętności techniczne ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Wychodzisz na przeciw oczekiwaniom Klientów a nawet je przekraczasz
  • Rozwiązujesz ich największe problemy
  • Wywierasz pozytywny wpływ na każdą osobę z jaką się stykasz
  • Dbasz o pozytywne reakcje klientów na wszystko co robi Piękność Dnia

Czy jesteś na to gotowa/y?

Nasze oczekiwania:

  • Swoją pozytywną energią tworzysz i utrzymujesz długofalowe oraz wielokontekstowe relacje  z dotychczasowymi jak i nowymi Klientami,
  • Rozwijasz swoje talenty.
  • Ujawniasz swoją twórczą naturę.
  • Jesteś samodzielna i odpowiedzialna za swoje własne działania.
  • Zaangażowana w swój rozwój.
  • Z problemów i przeciwności tworzysz nowe możliwości.

Z naszej strony zapewniamy:

  • Możliwość udoskonalania i wykazania swoich talentów.
  • Rozwój osobisty i docieranie do swoich największych zasobów.
  • Szeroki rozwój umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych.
  • Pracę na najlepszych kosmetykach, nowoczesnej aparaturze.
  • Pracę w stabilnym, rozwijającym się gabinecie o uznanej pozycji na rynku.
  • Pracę wśród zgranego, ambitnego i dopingującego się zespołu.

Ogłoszenie archiwalne