Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosmetolog - Kosmetyczka

Beata Gwiżdż Zub Gabinet Kosmetyczny Madame KatrinaO firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Madame Katrina Clinica Estetica jest salonem który działa na rynku od 15 lat. Szczycimy się wieloma nagrodami  a w tym Certyfikatem Najwyższej Jakości Usług. Naszym priorytetem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie z całym kunsztem zawodowym oraz zgodnie z uczciwością zawodową.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
  • wykonywanie manicure i pedicure
  • polecanie i sprzedaż kosmetyków oraz doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania
  • dbanie o czystość salonu oraz dezynfekcja i sterylizacja
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało
  • minimum dwuletnie doświadczenie
  • wysoka kultura osobista
  • dbałość o estetykę, miła aparycja
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w soboty
  • znajomość aktualnych trendów
  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2000 zł-4000 zł uzależnione od wyników
  • pracę dwuzmianową
  • w pełni profesjonalne stanowisko pracy
  • pracę na urządzeniach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • pracę w zgranych profesjonalnym zespole

Ogłoszenie archiwalne