Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog / Kosmetyczka

Dom.Developer Resort Sp. z o.o.

  • Górska 2, Polanica-Zdrój
    Polanica-Zdrój, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Górska 2

Polanica-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych

  • wykonywanie manicure/pedicure

  • wykonywanie masaży relaksacyjnych oraz zabiegów na ciało

  • profesjonalna obsługa klienta

  • pomoc w doborze odpowiedniej dla klienta usługi

  • porady w zakresie pielęgnacji urody

  • zapewnienie wysokiej jakości usług- sprzedaż kosmetyków

  • utrzymanie czystości w gabinetach zabiegowych

Nasze wymagania

  • kwalifikacje potwierdzone dyplomem

  • doświadczenie w pracy jako kosmetyczka/kosmetolog

  • gotowość do pracy również w weekendy i święta

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym i sympatycznym zespole

  • możliwość zakwaterowania i wyżywienia na terenie obiektu

Jeśli jesteś osobą kreatywną, kulturalną, komunikatywną, dobrze zorganizowaną, szybko wdrażasz się w nowe obowiązki, a kosmetologia jest Twoją pasją - to właśnie Ciebie szukamy.

Przewiń do profilu firmy