Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog / Kosmetyczka

Femelle Beauty Studio Monika Rembek Marta Kamer-Puchalska s.c.

umowa o pracę
4 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Dzieci Polskich 9

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zabiegi na twarz i ciało (m.in. dermapen, infuzja tlenowa, mezoterapia bezigłowa, zabiegi kwasowe)

  • depilacja woskiem Lycon

  • praca na maszynach (głównie endermologia)

  • utrzymywanie porządku w swoim gabinecie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało

  • wykształcenie kosmetologiczne mile widziane

  • umiejętność obsługi maszyn (m.in. endermologia, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa)

  • chęć dalszego rozwoju

  • otwartość na pracę zmianową

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym/kontrakt B2B

  • profesjonalnie wyposażony gabinet

  • liczne szkolenia

  • premia uznaniowa

O nas

Femelle Beauty Studio to salon kosmetyczny o wysokim standardzie, pracujący tylko na profesjonalnych kosmetykach uznanych na rynku marek oraz wysokiej klasy maszynach do twarzy i ciała.