Logo Pracuj.pl

Kosmetolog / Kosmetyczka

MimariO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 500–8 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, dwie soboty w miesiącu (po pracującej sobocie wolny poniedziałek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + napiwki

Mimari

Trawowa 5

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca z Klientem.
  • Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z zachowaniem należytej dbałości i higieny pracy .
  • Obsługa rezerwacji w systemie komputerowym .
  • Dbałość o swoje miejsce pracy .

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego .
  • Doświadczenia zawodowego .
  • Udokumentowanego praktycznego doświadczenia w wykonywaniu zabiegów
  • Umiejętności pracy z urządzeniami Hi- Tech.
  • Precyzji wykonywanych zabiegów.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Zaangażowania, punktualności, uczciwości.
  • Pozytywnego nastawienia.
  • Predyspozycji sprzedażowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę .
  • Praca od poniedziałku do piątku + dwie soboty w miesiącu (po pracującej sobocie wolny poniedziałek).
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Wysokie zarobki (podstawa+ procent).
  • Pracę na najnowocześniejszych urządzeniach i selektywnych markach.
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Zniżki pracownicze na usługi salonu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Zatrudnimy kosmetologa / kosmetologów do pracy w salonie kosmetycznym Coco-Time we Wrocławiu ( ul. Trawowa 53A, 54-613 Wrocław ) .

Działamy jako wzorcowy gabinet jednego z wiodących polskich dystrybutorów sprzętu kosmetycznego. Z racji ścisłej współpracy, oprócz codziennych zabiegów w salonie, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami z branży. Szkolimy z obsługi urządzeń kosmetycznych i mamy realny wpływ na rozwój rynku kosmetycznego w Polsce!

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała.

Kosmetolog / Kosmetyczka, Trawowa 5, Fabryczna, Wrocław