Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Único - Kosmetologia

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zabiegów według procedur zabiegowych dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i sterylności

  • Umiejętność doboru odpowiednich preparatów do rodzajów skóry Klienta, zarówno w gabinecie jak i pielęgnacji domowej

  • Sprzedaż kosmetyków i usług

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim chęć do pracy

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie kosmetyczki/kosmetologa

  • Doświadczenie w zawodzie 2 lata (nie jest to warunek konieczny)

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Znajomość aktualnych trendów w dziedzinie kosmetologii

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Komunikatywność, Otwartość

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym) dopasowaną do Twoich preferencji

  • Dostęp do nowości na rynku kosmetycznym

  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie płatne zawsze na czas

  • Miłą atmosferę pracy w nowym zespole ludzi działających z pasją

  • Komfortowe warunki pracy

  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Stwórz z nami nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Legionowa. Stawiamy na innowacyjność usług, holistyczne podejście do Klienta i bezwzględny profesjonalizm kadry.

Nasz Klient skorzysta u nas nie tylko z zabiegów kosmetycznych, również zorganizujemy dla niego szkolenia, spotkania w kameralnym i pełnym elegancji wnętrzu.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do wykonywanego zawodu, pragniesz cały czas się rozwijać. Chcesz współtworzyć miejsce innowacyjne i pracować na profesjonalnych kosmetykach i sprzętach, szukamy prawdopodobnie Ciebie.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)

Pozdrawiamy

Zespół Único - Kosmetologia.