Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Klinika Tazbir

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Solankowa 6

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zabiegi kosmetologiczne;

  • obsługa klienta premium;

  • zabiegi kosmetologiczne z użyciem zaawansowanych technologii.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wyższe;

  • umiejętność współpracy z kobietą-szefem wymagającą, świadomą i dojrzałą;

  • doświadczenie w pracy min. 2 lata;

  • dyspozycyjność w pracy zmianowej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na kosmetyce białej;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej i kulturalnej atmosferze;

  • pracę w bardzo eleganckich i komfortowych wnętrzach;

  • umowę o pracę (w przypadku gdy ktoś preferuje inną formę zatrudnienia możliwość uzgodnienia);

  • stałą podstawę wynagrodzenia i dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny;

  • plan rozwoju osobistego.

Z dużą radością powitamy osobę, która spełnia powyższe warunki, a my, ze swojej strony, deklarujemy wysoką kulturę pracy, kompetentnego managera, właściciela z wizją miejsca oraz skuteczny marketing komunikacji miejsca.

Zapraszamy do współpracy!

O nas

KLINIKA TAZBIR to pierwsza w Łodzi klinika uwzględniająca w pełni kompleksowe, holistyczne terapie. Nasze miejsce to połączenie nowoczesnego świata technologii beauty, medycyny estetycznej i wyjątkowej atmosfery. Klinika jest kompleksowo wyposażona w technologie od renomowanych dystrybutorów takich jak ITP SA. Nasz Zespół stanowią osoby doświadczone o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Klinika Tazbir przywiązuje największą uwagę do potrzeb pacjenta. Stawia na procedury z użyciem nowoczesnych technologii.

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które mają doświadczenie w terapiach skóry dojrzałej i pracowały z klientem premium.