Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

"KIREI" MAREK BORS, ANDRZEJ SOKOŁOWSKI - SPÓŁKA CYWILNAO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej,

  • wykonywanie masażu relaksacyjnego ciała,

  • udzielanie porad z zakresu kosmetyki, prowadzenie działań marketingowych, sprzedaż kosmetyków,

  • dobra znajomość preparatów kosmetycznych, urządzeń kosmetycznych oraz wiedza z zakresu kosmetologii estetycznej i medycyny estetycznej,

  • wykonywanie zabiegów manicure i pedicure, depilacja oraz henna.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wyższe,

  • min. 2-tetnie doświadczenie w branży,

  • zapał i zaangażowanie,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • wysoka kultura osobista,

  • otwartość na drugiego człowieka,

  • umiejętność współpracy w grupie.

To oferujemy

  • umowę o pracę po 1-3 miesięcznym okresie próbnym,

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie - podstawa + % od obrotu,

  • możliwość rozwoju, szkolenia,

  • pracę przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Oczekujemy cv ze zdjęciem plus lista wykonywanych zabiegów.