Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Day spa Marzena Kępińska

3 0103 500 brutto / mies.
  • Podchorążych 16a, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:10:00-18:00, 12-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + napiwki

Podchorążych 16a

Piła

Twój zakres obowiązków

  • zabiegi na twarz i ciało,

  • masaże twarzy i ciała,

  • endermologia,

  • praca w recepcji,

  • sprzedaż kosmetyków,

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • chęć rozwoju

  • profesjonalizm

  • kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie

To oferujemy

  • praca w miłej atmosferze

  • ciągły rozwój

  • wynagrodzenie + prowizja

O nas

Regeneracja miejskie spa w Pile to azyl dla zabieganych i spragnionych relaksu. Spa łączy naturalne terapie z nieinwazyjną nowoczesną technologią. Specjalnością są orientalne rytuały, liftingujące masaże twarzy (m.in. Kobido) oraz ekologiczne kosmetyki. Zwolennicy szybkich, spektakularnych efektów mogą skorzystać z zabiegów mezoterapii oraz endermolgii LPG.

Słyniemy z profesjonalnej obsługi i dbałości o każdy detal. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, rozmowa pozwala nam poznać oczekiwania klienta, a diagnoza skóry i ciała ułożyć spersonalizowany plan pielęgnacyjny.

Atmosfera panująca we wnętrzach, nastrojowa muzyka, blask świec i aromaty, które witają od progu pozwolą odpocząć i nabrać sił.