Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog - Podolog

IDEA FIT Katarzyna KabatO firmie

  • Majakowskiego 349
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

IDEA FIT Katarzyna Kabat

Majakowskiego 349

Poznań

Naszym głównym celem jest dbałość o klienta, kompleksowe podejście oraz wysoki standard obsługi. Podstawową jest zespół, który kocha swoją pracę, nieustannie się dokształca i najważniejszy jest  dla niego podopieczny.

Opis stanowiska:

Z przyjemnością przyjmiemy do naszego zespołu kosmetologa - podologa, lubiącego swoją pracę, kochającego ludzi, który zaraża uśmiechem i chęcią nieustannej nauki, dokształcaniu się do swojego zawodu.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (podologia, kosmetologia)
  • doświadczenia w wykonywaniu zabiegów (min. 2, 3 lata)
  • znajomości języka angielskiego
  • wysokiej kultury osobistej
  • miłej aparycji
  • dbałości o estetykę
  • pasji do wykonywanej pracy
  • dojrzałości emocjonalnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub też połowę
  • pracę w nowoczesnym salonie
  • możliwość rozwoju
  • pracę na najnowocześniejszych sprzętach
  • przyjazną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne