Oferta pracy

Kosmetolog

Termy Maltańskie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej zgodnie z ofertą SPA 1306

  • wykonywanie masaży i zabiegów pielęgnacji ciała z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń

  • udzielanie informacji na temat usług SPA

  • aktywny udział w kształtowaniu oferty strefy SPA 1306

  • sprzedaż produktów kosmetycznych

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • doraźne wsparcie w obsłudze recepcji oraz pozostałych pracowników strefy SPA.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kosmetologia)

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w gabinetach kosmetycznych, salonach urody, instytutach kosmetologii lub SPA

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność wykonywania masażu relaksacyjnego

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach otwarcia strefy, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy i święta

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność, pogodne usposobienie, poczucie estetyki

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z gośćmi SPA

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • znajomość Ajuwerdy i masażu KOBIDO oraz obsługi urządzenia do Endermologii

  • znajomość systemu rezerwacyjnego Versum

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym ośrodku SPA z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych marek

  • wynagrodzenie stałe i prowizję od sprzedaży produktów i usług

  • miłą atmosferę w zespole doświadczonych specjalistów

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dużą samodzielność działania

  • szkolenia kosmetyczne, motywacyjne i sprzedażowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów wstępu do Kompleksu

SPA 1306 to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, znajdujące się w nowoczesnym Kompleksie Termy Maltańskie. To najpiękniejsze gabinety, w których nasi goście osiągają pełen relaks i które zachwycą każdego.

Kompleks położony jest w malowniczym miejscu nad brzegiem jeziora Maltańskiego.

W istniejącym od 2011 roku Kompleksie we wszystkich strefach obsługi klienta i administracyjno-technicznych zatrudnionych jest ponad 100 pracowników. Ponadto firmy zewnętrzne zatrudniają osoby w celu świadczenia dla Kompleksu usług ratownictwa wodnego, ochrony i porządkowych.

Przewiń do profilu firmy

Nasze atuty

  • Pakiet powitalny dla nowego pracownika

  • Nagrody jubileuszowe dla pracowników z najdłuższym stażem pracy w Termach Maltańskich

  • Dostępność miejsc parkingowych

  • Dogodny dojazd do pracy (tramwaj linii 6 i 8, autobus 184)