Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Instytut Good Time Day SpaO firmie

  • Grunwaldzka 52
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Instytut Good Time Day Spa

Grunwaldzka 52

Poznań

Kosmetologia jest Twoją pasją? Lubisz pracę z ludźmi? Już dziś dołącz do naszego zespołu na stanowisko kosmetologa.

Zapraszamy Cię do współpracy w prestiżowej, nowoczesnej klinice. Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie internetowej Good Time Day SPA

Kosmetolog

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na twarz, ciało, dłonie i stopy
  • wykonywanie zabiegów przy użyciu technologii
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • polecanie i sprzedaż kosmetyków
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (kosmetologia)
  • umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • dbałość o estetykę, miła aparycja
  • znajomość aktualnych trendów
  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnej Klinice
  • pracę na najnowszych sprzętach
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole

Ogłoszenie archiwalne