Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog – Prace rozwojowe

Dr. Grehen Sp. z o.o.O firmie

  • Otwock, Celestynów (pow. otwocki), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Dyzin k/Celestynowa (40 km od Warszawy w kierunku Lublina);
  • Praca w Dziale Rozwoju i Marketingu Produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kosmetologiczne (lub w trakcie);
  • Doświadczenie w pracy w salonie kosmetycznym (minimum 2 lata);
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i pisania z sensem;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Dużą niezależność i swobodę działania w pracy;
  • Czas pracy: 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DR GREHEN Sp. z o.o. z siedzibą w Dyzinie."

Ogłoszenie archiwalne