Oferta pracy

Kosmetolog - Przedstawiciel

BIO-ESTETICO firmie

6 000‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma BIO-ESTETIC zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych oraz wyrobów medycznych. Współpracujemy z najbardziej znanymi i cenionymi markami w branży medycyny estetycznej, z różnych krajów Europy i świata: PCA Skin, Cell Fusion C, Sente, EsteticPen.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni kontakt z Klientem, utrzymywanie dobrych relacji.
  • Podstawowe szkolenia pracowników gabinetowych.
  • Informowanie o nowościach i promocjach.
  • Pozyskiwanie nowych gabinetów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku kosmetycznego, medycyny estetycznej i kosmetologii - bezwzględnie.
  • Wykształcenie na kierunkach: kosmetologia lub chemia.
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pozyskiwania nowych klientów.
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z klientami.
  • Determinacja i efektywność w pracy, zdolności organizacyjne.
  • Znajomość obsługi komputera, i programów Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka prowadzenia samochodu.
  • Mile widziane co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kosmetologa lub przedstawiciela.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników wykonywanej pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy