Kosmetolog - Przedstawiciel medyczny

BEAUTY PLATFORM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 000‐12 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BEAUTY PLATFORM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej marki kosmetyków HydroPeptide. Portfolio HydroPeptide łączy w sobie luksusowe produkty do profesjonalnych zabiegów oraz codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Nagradzane produkty HydroPeptide są uwielbiane przez dermatologów, chirurgów plastycznych, kosmetologów odpowiedzialnych za pielęgnację skóry w najbardziej prestiżowych  klinkach medycyny estetycznej, kosmetologii oraz instytutach SPA na całym świecie.

Jeśli jesteś osoba dynamiczna, otwartą lubisz kontakt z ludźmi, a Twoja pasją jest kosmetologia ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Marka HydroPeptide poszukuje do swojego zespołu
Przedstawiciela medycznego na region Południe oraz region Północ

Opis stanowiska:

  • budowanie długoterminowych relacji z kosmetologami oraz lekarzami w celu budowania pozycji marki HydroPeptide na rynku polskim.
  • realizację planów sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów i współpracę z nimi w zakresie sprzedaży, szkoleń i promocji kosmetyków profesjonalnych
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów w salonach kosmetycznych, SPA, hotelach i perfumeriach
  • promocja marki Hydropeptide
  • uczestnictwo w imprezach targowych oraz imprezach promujących markę

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży z rynku kosmetyki profesjonalnej minimum 2 lata
  • wykształcenie kierunkowe (kosmetolog, farmacja, studia biologiczno-medyczne, chemia kosmetyczna, biotechnologia i podobne)
  • wysoki poziom wiedzy z zakresu kosmetologii
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • komunikatywność oraz umiejętności przekazywania wiedzy
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
  • umowę na pełny etat lub na umowę współpracy
  • stałe podnoszenie kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy